PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 632
oceny
7,1 10 1 11632
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

i o tym jak łatwo ulegamy złudzeniom. Aż wstyd się przyznawać... Bardzo mnie się podobał, widziałem w kinie jak i w HBO. Warto, mimo wszystko...

ocenił(a) film na 9
menshikov

wbił mnie w fotel - doskonały pomysł i nieprawdopodobna realizacja. Sporo prawdy o nas samych. Może nie tyle o tym jak łatwo ulegamy złudzeniom, ale raczej jak łatwo jest nami manipulować. Rozbroiła mnie scena z kompozytorem, który mówi jak doprowadza publiczność do płaczu : "rogi, smyczki i harmonia, to takie oczywiste" i rzeczywiście mam łzy w oczach...
Przewrotność kampanii reklamowej mnie rozbroiła, a rozmach z jakim przeprowadzono mistyfikację chyba możliwy tylko w Czechach - w innym kraju pewnie autorzy prowokacji zostali by zlinczowani :) Film rewelacyjny.

Pozdrawiam

menshikov

film mógłby się równie dobrze nazywać polski sen,gdyby przenieść akcję w nasze rodzime rejony,podobno u nas buduje się najwięcej supermarketów z całej europy,dla mnie najbardziej poruszające sceny biegu po łące,aby pierwszym na otwarciu,czy my tacy naprawdę jesteśmy?to pytanie które zadaje sobie pewnie większość osób po wyjściu z kina..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones