PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 632
oceny
7,1 10 1 11632
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

Jeden z oszukanych dobrze powiedział: musieliscie miec cos aby sie wybic aby zaistniec i swiat o was uslyszal...

Podobało mi się jeszcze wypowiedz copywritera: wy dokumentaliści może jesteście przyzwyczajeni do kłamstwa, ale reklama nigdy ni kłamie! ;D Coś w tym jest...

Nie dajcie się oszukać, ludzie przyszli z ciekawości, bo to nie prima aprilis, nie myśleli, że ktoś by był na tyle szurnięty aby zrobić aż taką mistyfikacje... jeśli za prywatne pieniądze to ok, jeśli za pieniądze podatników, to już mi się nie podoba robienie takich eksperymentów. I kto na tym filmie zarabia? Może czeskie państwo? Oj ceski sen...

Poza tym ja mam jeszcze inną teorię: czy jesteście, aby na pewno pewni, że tan cały film to nie mistyfikacja?...

nieeee, ale wolę pozostać w niewiedzy i nie szukać informacji na ten temat.

Jesteś typowym gościem, który by tam stał od 5.00 rano i marzył o aparacie fotograficznym za 17 koron. Ten film jest o Tobie...

użytkownik usunięty
abcabc

Jakos na promocje media markt nie przychodzę. Ja potepiam to, że oszukali głownie starszych ludzi... a właściwie wiesz kogo oszukali? ciebie naiwny widzu, bo jeśli myślisz, że taka akcja miała na prawdę miejsce to gratuluje. Ja myślę że ten cały film to mistyfikacja. Widać to po sztucznych wypowiedziach ludzi...

Misiu :) Zaczynasz mnie przerażać tą podejrzliwością :) Ty to jesteś jak Pisowiec, wszędzie są oszustwa, układy i wszystko jest nieprawdą :)

Teraz weź z łaski swojej google do ręki i se poszukaj na ten temat informacji.
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz notke na temat tej akcji w Wyborczej, tylko pamiętaj, że to jest jedno z tych mediów, które zawsze kłamie :)

Ta podejrzliwość Cie kiedyś zabije.

abcabc

Kurcze teraz znalazłem, że oni nawet Majkelowi Moorowi wmówili, że to prawda :)
Jeszcze trochę poszukam i się okaże, że Vaclaw Havel też myśli, że to miało miejsce.
Poza tym Czeska telewizja publiczna też nabrana, dziennikarze... Może mieli halucynacje?

Kochany, przeproś za głupotę i zapominamy o sprawie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones