PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158911}

Czeski sen

Český sen
7,1 11 629
ocen
7,1 10 1 11629
7,1 7
ocen krytyków
Czeski sen
powrót do forum filmu Czeski sen

GENIALNY...

ocenił(a) film na 9

GENIALNY film wg mnie pod wzgledem moralitetu wypływającego na jego sam koniec... Smiało można powiedzieć, że jest to paradokumentalna fabuła nakrecona dla ludzi z charakterem,a dodatkowo o wielkim umysle...

ocenił(a) film na 5
Annazniebios76

Taak, cała ich kampania i akcja jest dobrym początkiem do debaty na temat jakimi informacjami ludzie są karmieni na codzień - przez reklamy czy polityków.
Natomiast co do aspektu filmowego to sposób filmowania i reżyseria jest dla mnie żenująca - typowa amatorszczyzna.

ocenił(a) film na 9
dariusgromnicki

Nooo bez przesady, ja ten film widziałam ostatnio9 lat temu i do dziś jakoś pamiętam całą fabułe, a dlaczego? Bo jak dotychczas nie powstał chyba lepszy i bardziej rzetelny film od Czeskiego Snu , który jako jedyny pokazuję odrobinę gorzkiej prawdy o naszym współczesnym światku - to 9 lat temu było fatalnie a co dopiero teraz???

Annazniebios76

Najzabawniejsze w tym że autorzy we wstępie filmu mówią wprost między słowami. POKAŻEMY WAM WAS I NAS jacy jesteśmy na codzień.
W trakcie filmu tylko dogrywanie szczegółów typu PR, fryzura, reklama i wmawianie ludziom jak jest ekstra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones